Header Ads

INTER - JUVENTUS Bufon kao bik, Ikardi besneo zbog zamene i ZAPLAKAO /FOTO/

Mauro IkardiFoto: Antonio Calanni / Tanjug

Fudbaleri Juventusa savladali su Inter posle čudesnog preokreta u samoj završnici sa 2:3 na "Đuzepe Meaci", a pitanje je da li bi se to desilo da pred kraja Lućano Spaleti nije iz igre izveo Maura Ikardija.

Imao je domaći tim prednost do tri minuta pre isteka svih 90, a onda je usledio šok i tim iz Milana je primio dva pogotka.

Odlučio je Spaleti da čuva rezultat, pa je iz igre izveo Ikardija u 85. minutu i na teren poslao Santona. Očigledno da se takva odluka italijanskom stručnjaku obila o glavu. Kvadrado je izjednačio, a Gonzalo Iguain rastužio sve navijače Intera za trans među pristalicama Juventusa golom za 2:3 i veliki trijumf.

Kada je završena čudesna utakmica, Ikardi je burno reagovao, pa je po izlasku sa terena prvo bacio flašu sa vodom, a zatim i zaplakao, dok je Bufon poput bika gurao junaka tokom emotivnog slavlja.