Header Ads

VODI GA KA OPSTANKU Tadić dao dva vrlo važna gola za Sautempton

Dušan TadićFoto: facundo arrizabalaga / EPA;

Fudbaleri Sautemptona igraju jako važnu utakmicu protiv Bornmuta na svom terenu u 36. kolu Premijer lige i pobeda bi im donela mnogo u borbi za opstanak.

Izabranici Majka Hjuza ne znaju za trijumf već pet kola. Shvatili su domaći važnost utakmice, pa su do prednosti došli u 25. minutu kada je strelac bio naš Dušan Tadić.

Sjajno je reprezantativac Srbije ispatio kontru i na asistenciju Lemine odlično reagovao i savladao Asmira Begovića pogodivši donji desni ugao udarcem iskosa sa leve strane

Ako pobedi, Sautempton će imati bod manje od Svonsija koji je prvi iznad opasne zone. Ekipa iz Velsa igra u ovom kolu protiv Čelsija (18.30), ali je Bornmut pred sam kraj poluvremena izjednačio na 1:1 preko Kinga.

Da domaći dođu do nove prednosti pobrinuo se po drugi put odlični Tadić koji je sada bio precizan u 54. minutu. Tako da postoji šansa da se premijerligaški fudbal igra na Sent Meriju i sledeće sezone.