HEROJI SU SLETELI Fudbaleri Crvene zvezde došli u Beograd, navijači na aerodromu ih ŽELJNO IŠČEKUJU
Fudbaleri Crvene zvezde oko podneva su stigli na beogradski aerodrom Nikola Tesla. Nekoliko stotina navijača je dočekalo svoje ljubimce zbog kojih su ostali budni do duboko u noć u sredu uveče. Crveno-beli su u Ligi šampiona, a radost su podelili sa vernima navijačima.
Odjekivalo je aerodromom u Surčinu: "Tana na na nana, Liga šampiona!" Svi su želeli da dotaknu svoje ljubimce, da se slikaju sa njima, pitaju za dres, požele im sreću u najelitnijem takmičenju.
Podsetimo, šampioni države su se posle 2:2 u Austriji protiv Salcburga plasirali u grupnu fazu Lige šampiona, a rivale će saznati ovog četvrtka od 18 sati .
Fudbaleri Crvene zvezde su slavili do duboko u noć u Austriji a posle samo nekoliko sati spavanja su se uputili ka Beogradu kako bi istorijski uspeh čekan 26 godina proslavili sa navijačima.
(David Radanović)
Izvor: Blic.rs
Post a Comment