NA AERODROMU KAO NA SEVERU Fudbaleri Zvezde stigli u Beograd, "delije" U TRANSU /FOTO/ /VIDEO/
Fudbaleri Crvene zvezde oko podneva su stigli na beogradski aerodrom Nikola Tesla. Nekoliko stotina navijača je dočekalo svoje ljubimce zbog kojih su ostali budni do duboko u noć u sredu uveče. Crveno-beli su u Ligi šampiona, a radost su podelili sa vernima navijačima.
Odjekivalo je aerodromom u Surčinu: "Tana na na nana, Liga šampiona!" Svi su želeli da dotaknu svoje ljubimce, da se slikaju sa njima, pitaju za dres, požele im sreću u najelitnijem takmičenju.
Podsetimo, šampioni države su se posle 2:2 u Austriji protiv Salcburga plasirali u grupnu fazu Lige šampiona, a rivale će saznati ovog četvrtka od 18 sati .
Fudbaleri Crvene zvezde su slavili do duboko u noć u Austriji a posle samo nekoliko sati spavanja su se uputili ka Beogradu kako bi istorijski uspeh čekan 26 godina proslavili sa navijačima.
Igrači su proveli dosta vremena slikajući se i deleći autograme onima kojima je crveno-bela boja bliska srcu.
Posebnu pažnju među navijačima koji su se ponašali kao na "severu" izazvao je Milan Pavkov, Zvezdin junak iz Salcburga.
Baš kao i Nemanja Radonjić kojem je utakmica protiv Salcburga bila poslednja u crveno-belom dresu.
Naravno, ovacije je doživeo i trener Vladan Milojević.
(David Radanović)
Izvor: Blic.rs
Post a Comment