Header Ads

NA AERODROMU KAO NA SEVERU Fudbaleri Zvezde stigli u Beograd, "delije" U TRANSU /FOTO/ /VIDEO/

zvezda foto g srdanov.JPG12Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija

Fudbaleri Crvene zvezde oko podneva su stigli na beogradski aerodrom Nikola Tesla. Nekoliko stotina navijača je dočekalo svoje ljubimce zbog kojih su ostali budni do duboko u noć u sredu uveče. Crveno-beli su u Ligi šampiona, a radost su podelili sa vernima navijačima.

Odjekivalo je aerodromom u Surčinu: "Tana na na nana, Liga šampiona!" Svi su želeli da dotaknu svoje ljubimce, da se slikaju sa njima, pitaju za dres, požele im sreću u najelitnijem takmičenju.

Navijači su dočekali ljubimceFoto: Goran Srdanov / RAS Srbija
Navijači su dočekali ljubimce

Podsetimo, šampioni države su se posle 2:2 u Austriji protiv Salcburga plasirali u grupnu fazu Lige šampiona, a rivale će saznati ovog četvrtka od 18 sati .

Doček ZvezdeFoto: Goran Srdanov / RAS Srbija
Doček Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde su slavili do duboko u noć u Austriji a posle samo nekoliko sati spavanja su se uputili ka Beogradu kako bi istorijski uspeh čekan 26 godina proslavili sa navijačima.

Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija

Igrači su proveli dosta vremena slikajući se i deleći autograme onima kojima je crveno-bela boja bliska srcu.

Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija

Posebnu pažnju među navijačima koji su se ponašali kao na "severu" izazvao je Milan Pavkov, Zvezdin junak iz Salcburga.

Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija

Baš kao i Nemanja Radonjić kojem je utakmica protiv Salcburga bila poslednja u crveno-belom dresu.

Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija

Naravno, ovacije je doživeo i trener Vladan Milojević.

Foto: Goran Srdanov / Promo
Sve na jednom mestu

(David Radanović)

Izvor: Blic.rs
Омогућава Blogger.