Header Ads

Lazović sa dva pogotka vodio Videoton do trijumfa

Danko LazovićFoto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija

Fudbaleri Videotona, koje sa klupe predvodi nekadašnji trener Partizana Marko Nikolić, kao gosti su bili bolji od Honveda sa 4:1, u odloženom meču 25. kola mađarskog prvenstva, a na ovom susretu istakao se Danko Lazović sa dva pogotka.

Poptuno zasluženo je slavio vicešampion Mađarske, tokom celog meča je dominirao što pokazuje i rezultat.

Gosti su poveli u 35. minutu golom Bobana Nikolova, a to je bio i ishod prvog poluvremena.

U drugom delu Nikolićevi puleni su postigli joša tri pogotka od čega je dva dao pomenuti Lazović, a jedan Vinisijus. Jedini strelac za domaćina bio je Lanfazejm.

Videoton se nakon ove pobede nalazi na drugom mestu na tabeli sa 54 boda, koliko ima i prvoplasirani Ferencvaroš, dok je Honved na četvrtom mestu sa 35.