Header Ads

UZEO LOPTU, BACIO RIVALA KAO PIKSI ŠPANCE, PA DAO GOL Katai ponovo strelac za Čikago /VIDEO/

Aleksandar KataiFoto: Chicago Fire / Facebook

Aleksandar Katai je 11. put u ovoj sezoni postigao gol za ekipu Čikago Fajera, i to na sjajan način - osvojivši loptu, potom driblingom od rivala napravio kolegu za TV špice, a zatim je usledio precizan udarac.

Naš internacionalac je bio strelac u meču protiv Nju Inglanda, koji je okončan rezultatom 2:2. Katai je u 19. minutu doveo goste u vođstvo na pomenuti način, ali ni ta prednost, ni ona stečena u 67. augolom Nju Inglanda, nije bila dovoljna za trijumf ekipe čiji je trener Veljko Paunović. Naime, Penilja je u 70. minutu izborio remi.

Čikago je trenutno pretposlednji, deseti, u Istočnoj konferenciji MLS lige, sa po sedam pobeda i remija, a 15 poraza i gol-razlikom 43:54 u 29 dosadašnjih nastupa.