Header Ads

POSLE 28. TITULE Pogledajte prvu fotografiju fudbalera Zvezde iz svlačionice /VIDEO/

Delije, FK Crvena zvezdaFoto: Dušan Milenković / RAS Srbija

Uspeli su fudbaleri Crvene zvezde da tri kola pre kraja prvenstva osvoje 28. titulu prvaka, pošto su trijumfovali protiv Napretka kao gosti sa 2:0.

Prvi put su crveno-beli ove sezone savladali ekipu Milorada Kosanovića nakon remija i poraza, ali ova pobeda bila je vredna šampionskog pehara u Superligi.

Igrači i članovi stručnog štaba novog šampiona Srbije zajedno su se slikali u svlačionici neposredno po završetku utakmice, što su podelili na Tviteru.

Posebno upadljivo je bilo što je Branko Jovičić imao zavijenu ruku i zbog povrede je morao da napusti igru između dva poluvremena, ali je došao na slavlje.

Za njega su bili zaduženi Nenad Krstičić, koji je zakucao loptu pod prečku u 79. minutu, i Aleksandar Pešić, koji je u 90. precizno izveo penal.

Slavili su crveno-beli i sa navijačima na terenu, pošto su zapevali sa "delijama" kod njihove tribine, a u trenucima velike radosti pomenuti Jovičić je uradio i nešto vrlo emotivno što možete videti klikom - OVDE.