Header Ads

SERIJA A Kolarov asistent, Roma sa igračem manje bolja od Kjeva /VIDEO/

FK RomaFoto: RICCARDO ANTIMIANI / EPA;

Fudbaleri Rome pobedili su Kjevo kao domaćini sa 4:1, u 35. kolu Serije A, a naš reprezentativac Aleksandar Kolarov bio je asistent kod drugog pogotka.

Već u devetom minutu je postalo jasno u kom pravcu će se odvijati duel na "Olimpiku", kada su domaći poveli preko Patrika Šika. Pred sam kraj prvog dela povećao je prednost Edin Džeko nakon odličnog centaršuta Kolarova.

Veliko priliku propustili su igrači Kjeva, pošto je penal promašio Inglese u 59. minutu, a prilikom prekršaja za najstoržu kaznu isključen je defanzivac Rome Žuan Žesus.

To nije omelo izabranike Euzebija di Frančeska da postignu još dva gola do kraja meča. Najpre je to učinio Stefan el Šaravi, a zatim po drugi put Džeko. Počasni pogodak za goste dao je Inglese pred sam kraj.

Roma se nalazi na trećoj poziciji sa 70 bodova, dok je Kjevo 16. sa 31.