Header Ads

U FULAMU NIŠTA NOVO Mitrović opet zatresao mrežu, Jokanović ne može da izgubi /VIDEO/

Aleksandar MitrovićFoto: FulhamFC / Twitter

Aleksandar Mitrović nema nameru da se zaustavi, već je zatresao i mrežu Sanderlenda za preokret i 2:1 u 45. kolu Čempionšipa.

Ekipa Slaviša Jokanovića je u nestvarnoj seriji, od decembra prošle godine ne zna za poraz i krupnim koracima grabi ka Premijer ligi.

Slaviša JokanovićFoto: @Jokanovic / Twitter
Slaviša Jokanović

Fulam je, neočekivano, gubio na svom terenu od otpisanih "crnih mačaka" pogotkom Asora od 28. minuta, ali je u 45. Pijazon poravnao na 1:1.

Ali, kakva bi to utakmica bila bez gola Aleksandra Mitrovića. Reprezentativac Srbije je u 76. minutu zatresao mrežu udarcem glavom sa druge stative na asistenciju Johansena iz prekida - 2:1.

Podsetimo, prve dve ekipe direktno idu u Premijer ligu, dok se timovi od trećeg do šestog mesta u Čempionšipu po završetku ligaškog dela bore za utakmicu svih utakmica i igranje naredne sezone u eliti.