Header Ads

GLAVU GORE MAJSTORI Hrabri "orlići" poraženi na startu Evropskog prvenstva od Španije

Kadetska fudbalska reprezentacija SrbijeFoto: FSS / Promo

Kadetska reprezentacija Srbije poražena je na startu prvenstva Evrope od Španije sa 1:0, golom Martreta u 53. minutu.

Dobro lice kadeta Srbije u meču sa Španijom, ali i nesrećan poraz, na startu Evropskog prvenstva koje se održava u Engleskoj.

Duel rivala koji se poznaju iz drugog kruga kvalifikacija za plasman na ovo takmičenje, doneo je ponovo neizvestan meč, ali za razliku od tog susreta koji je završen 1:1 sada naši momci nisu uspeli da postignu gol kojim bi ostali neporaženi.

Peh za našu selekciju predstavljala je i povreda Ivana Ilića koji je u ranoj fazi morao da okonča nastup u ovom duelu, a isto se odnosi na Vidosavljevića koji je iz igre morao pre vremena u 53 .minutu.

I pored toga naši kadeti su pokazali karakter, veoma odgovoran pristup. Propustili smo i nekoliko prilika preko Burmaza, Đermanovića, Radmanovca...A kada se očekivalo da će meč da se okonča ponovo nerešenim ishodom, Španija je iskoristila svoj trenutak i postigla gol koji se pokazao kao odlučujući.

Posle prekida u skoku se najbolje snašao Martret i tako doneo veliku radost svom timu.