Juventus, InterFoto: Reuters

U 28. kolu Serije A ekipe Juventusa i Spala su remizirale - 0:0.

Paulo DibalaFoto: EPA/Alessandro Di Marco / EPA;
Paulo Dibala

"Stara dama" je odigriala neočekivano bez golova i tako propustila šansu da odmakne Napoliju na sedam bodova, ali ekipa iz Napulja ima meč manje i priliku da istopi prednost šampiona na samo dva boda.

I pored terenske inicijative tokom celog meča tim Masimilijana Alegrija nije uspeo prilike da pretvori u pogodak, pa je Spal odoleo i osvoji za njih veoma važan bod u borbi za opstanak.

Sastav iz Torina je i dalje prvi sa 75 bodova, dok je tim iz Ferare na 16. mestu sa 25.

Fudbaleri Sasuola savladali su Udineze kao gosti sa 1:2. Poveli su u 42. minutu, autogol je postigao Adnan, vrlo brzo su domaći reagovali i izjednačili u 44. preko Fofane.

Nastavak meča doneo je izjednačenu igru sve do 74. minuta kada pobedu Sasuolu donosi Sensi.

Ekipa Udinezea igra jako loše u poslenje vreme, vezala je i peti poraz zaredom, od čega drugi na Friuliju.

Gostima je ovo bila važna pobeda, jer su pobegli iz opasne zone pa sada imaju 27 bodova, tri više od prvog tima u zoni ispadanja ekipe Krotonea, a Udineze je na 11. mestu sa 33 boda.