Header Ads

POSLE 11 UZASTOPNIH PORAZA OD ZVEZDE Ovako su košarkašice Partizana slavile osvajanje Kupa /VIDEO/

blictv_rs/main

0

imasdk

1

0

Izgubiti od nekog 11 puta u nizu svakako da izazove želju da se takva crna serija prekine. A kada se to i desilo - usledilo je veliko crno-belo slavlje.

Košarkašice Partizana su u subotu u Banji Koviljači osvojile Kup Milan Ciga Vasojević, pošto su u finalu završnog turnira pobedile Crvenu zvezdu sa 68:61.

Pogledajte još:

Upravo su od crveno-belih nove vladarke Kupa Srbije izgubile 11 puta u nizu, ali su ovoga puta, u borbi za trofej, pokazale više i zasluženo došle do pehara.

A onda, veliko slavlje. Na terenu crno-bele, na tribinama njihovi navijači. Da ne trošimo previše reči, pogledajte i sami tu radost.