Header Ads

TRIJUMF PRED BARSELONU Čelsi savladao Kristal Palas, Milivojević nemoćan pred "plavcima"

FK ČelsiFoto: Will Oliver / EPA;

Fudbaleri Čelsija napravili su odličnu uvertiru pred revanš osmine finala Lige šampiona protiv Barselone (sreda, 20.45), pošto su u 30. kolu Premijer lige savladali Kristal Palas sa 2:1.

Domaći su poveli u 25. minutu pogotkom Vilijana na asistenciju Kantea, da bi samo enkoliko trenutaka kasnije Keli autogolom duplirao prednost "plavaca".

Iako se činilo da je Čelsi upisao sva tri boda, neizvesnu završnicu doneo je pogodak Van Anholta u poslednjem minutu meča, ali je to bilo sve što je Palas uspeo da uradi.

Reprezentativac Srbije i kapiten Kristal Palasa Luka Miliovjević odigrao je ceo meč, ali nije uspeo da spreči poraz tima iz Londona.