Header Ads

U GOLGETERSKOJ SERIJI Subotić pogodio za trijumf Sent Etjena

Neven SubotićFoto: Tanjug/AP

Ekipa Sent Etjena u 30. kolu francuske lige savladala je Gengan sa 2:0, a najzaslužniji za osvajanje tri boda bio je naš fudbaler Neven Subotić, koji je bio strelac prvog gola.

Bivši reprezentativac Srbije se najbolje snašao posle kornera i u 29. minutu doveo domaćina u vođstvo. Tako je samo potvrdio da se nalazi u odličnoj formi, ustalio se u prvoj postavi i postiže golove u serijama. Podsetimo, Subotić je bio strelac i prošlog vikenda, ali tada "zeleni" nisu uspeli da savladaju Ren (1:1).

Tokom celog meča Sent Etjen je bio bolji tim, stvarao šanse i pobedu protiv Gengena je potvrdio Kabela u 79. minutu. Gosti nisu pružili neki otpor tako da je rezultat realan.

Ovim trijumfom Sent Etjen je skočio na deveto mesto, dok je ekipa Gengana 14. na tabeli sa 35 bodova i predstoji joj borba za opstanak u poslenjh osam kola.